PLOTTER WORKS

Kas ir ploterēšana un kā tas darbojas?
Griešanas ploterim, kā ierasts, nav drukas galvas, bet ir ļoti ass nazis, kas pārvietojas pa līmplēves virsmu un veic sīku un lielu detaļu izgriezumus: burtus, trafaretus u.c.

Kādus materiālus izmanto ploterēšanā?
Tās ir dažādu veidu līmplēves, no kurām var izgatavot uzlīmes:

  • gaismu atstarojošas līmplēves,
  • fluoriscentās plēves,
  • līmplēves autotransporta aplīmēšanai,
  • metalizētas līmplēves,
  • ekonomiskās pašlīmējošās plēves,
  • kreklu termo uzlīmes 
  • smilšu strūklas plēves u.c.

Kāds ir ploteruzlīmes izgatavošanas cikls?
Maketa sagatavošana ploterēšanai vektoros + līmplēves izvēle + ploterēšana + izķidāšana (detaļu atbrīvošana no liekās plēves) + pārnesamās plēves uzlīmēšana, lai izploterēto uzlīmi varētu uzmontēt uz nepieciešamās virsmas.

Cik izturīgas ir šīs uzlīmes?
Tas ir ļoti atkarīgs, kādu līmplēvi Jūs izvēlaties un kur tā atradīsies. Iekštelpās tās izturības laiks ir praktiski mūžīgs, bet ārēju apstākļu ietekmē tie ir vidēji 3-8 gadi. Līmplēvju cenas ir atkarīgas no to veida un noturības.

Kāds ir plotera uzlīmes maksimālais (veselais) platums?
Maksimālais platums, ko var izploterēt, ir 115 cm. Šo ierobežojumu nosaka arī fakts, ka līmplēves platums ruļļos nepārsniedz 137 cm. Garums gan ir tikpat kā neierobežots.

Ko ieteicams ievērot, veicot auto aplīmēšanu?
Automašīnas aplīmēšanai ieteicams izmantot plēvi ar augsta līmeņa noturību un elastību, kura ir izturīga pret mehāniskiem bojājumiem un UV stariem, lai tā vēl ilgu laiku saglabātu spīdīgu virsmu un krāsu košumu. Mūsu ieteiktās ir AVERY, ORACAL, 3M līmplēves.

Pirms aplīmēšanas automašīna noteikti jānomazgā ar šampūnu, kura sastāvā nav vaska. Pēc automašīnas aplīmēšanas nav ieteicams izmantot mazgāšanu ar augstspiedienu vai arī to izmantot 90⁰ leņķī pret automašīnu.


Price Request
* If you want to add multiple files, please merge them into the file archive.
Customer Reviews